Про нас

Екологічно

Продукція «Happy Clean» – це високоякісні екологічні миючі засоби. Ми самостійно займаємося їхньою розробкою та виробництвом в Україні, оскільки маємо власну лабораторію.

Завдяки прагненню спеціалістів поліпшувати якість життя, народжуються великі відкриття, корисні для людства.

Наші фахівці вивчають досвід українських і зарубіжних колег, проводять експерименти з хімічним складом продукції, розробляють інноваційні формули. При цьому головними вимогами залишаються екологічність, безпека і висока якість товарів.

Чому наше рішення – випускати якісні засоби?

Ми розуміємо, що конкурувати на ринку можна за рахунок багатьох факторів, але найвигіднішим з них є висока якість виробленої продукції. Наша мета – це гарні відгуки і великий попит на товари. Реалізувати наші бажання найлегше, якщо пропонувати покупцям якісні засоби.

Ми пропонуємо нашим клієнтам (у тому числі - великим компаніям) найкращі розробки наших фахівців, які гарантують стовідсоткову безпеку при контакті з рідкими розчинами, адже саме в такому стані знаходиться кожна екологічна речовина.

 

100% Безпечно

Хімічна формула

Від звичайних засобів наша продукція дуже відрізняється, оскільки вона:

 • - не містить фосфатів;
  - розкладається біологічним шляхо
  - не шкодить людському здоров’ю;
  - безпечна для оточуючого середовища.

Кожна наша товарна позиція вільна від хлору, фосфатів, амонію, етилового спирту, діетаноламіну, інших шкідливих речовин. Це означає, що всі засоби мають приємний запах, який безпечний для дихальних шляхів та не подразнює слизову оболонку очей.

Якісні миючі засоби безпечні для шкіри та організму, оскільки зберігають кислотно-лужний баланс клітин шкіри, відповідальних за захист від дерматозів, не змінюють густину крові, не порушують обмін речовин. У людини нормально функціонують серце, нирки, печінка, м’язи скелету, не підвищується артеріальний тиск.

І це перелік тільки основних корисних наслідків!

 

Якісно

Що саме ми пропонуємо?

Нашим покупцям і партнерам ми пропонуємо екологічні миючі засоби для:

 • - чистоти посуду
  - підтримки унітазу в належному стані;
  - видалення іржі та вапняного нальоту;
  - блиску і чистоти ванної кімнати.

Окрім того, на вигідних умовах ви можете придбати супутні товари – губки для миття посуду, совки і пакети для сміття, гумові рукавички, швабри, серветки типу «мікрофібра», ганчірки для чистоти різних поверхонь – від меблевих до підлоги.

Чому наша продукція сподобається покупцям?

Ті люди, які мали досвід роботи із миючими засобами низької якості, помічали, що запах таких товарів – неприємний, довго не вивітрюється, а шкіра при контакті з ними стає сухою, інколи навіть з’являються тріщини і мікроскопічні ранки. Спеціалісти-хіміки довели, що шкідливі речовини, які містяться в засобах низької якості, набагато гірше впливають на організм, ніж це можна собі уявити. Якщо говорити коротко, то вони грубо втручаються в роботу усіх органів і систем, порушуючи нормальний хід багатьох важливих процесів.

Якщо людина придбає нашу продукцію – вона зразу відчує різницю. Оскільки здоров’я набагато дешевше зберегти, аніж поновити, то вибір очевидний: це якісні товари від «Happy Clean», які слідкують не тільки за чистотою житла чи офісу, але й за здоров’ям тих, хто докладає зусиль для створення цієї чистоти.